Film ve dizi yayın akışlarını izlemek için en iyi VPN

Nerede olursanız olun, Proton VPN kullanarak tüm bilinen yayın akışı hizmetlerindeki beğendiğiniz film ve dizilere erişebilirsiniz.

 • Yurtdışına çıktığınızda bile coğrafi olarak engellenen TV dizilerine erişin
 • Filmleri ara belleğe alma, yavaşlama veya yavaşlatma sorunları olmadan 4K kalitesinde izleyin
 • Güvenli bir VPN ile çevrimiçi etkinliğinizi koruyun

En sevdiğiniz video içeriklerine erişmek için üç kolay adımda nasıl Proton VPN kurarsınız

 • Adım 1

  Bir Proton VPN Plus hesabı açın ve uygulamamızı indirin.

 • Adım 2

  Proton VPN üzerinde oturum açın ve 60 üzerinde ülkeden herhangi birindeki bir Plus sunucusuna bağlanın.

 • Adım 3

  En beğenilen yayın akışı hizmetlerinin tümüne erişmenin tadını çıkarın. Hesabınızla oturum açın (gerekirse) ve en sevdiğiniz filmlerin ve dizilerin tadını çıkarın!

Proton VPN neden yayın akışları için en iyi VPN hizmetidir

Proton VPN, dünyanın en büyük şifrelenmiş e-posta hizmeti olan Proton Mail uygulamasını oluşturan bilim insanları ekibi tarafından geliştirildi. Proton VPN hizmetini, insanların beğendiği TV dizileri, filmler ve canlı spor yayınları gibi en sevdikleri içeriklere bulundukları konumdan bağımsız olarak her yerden erişebilmeleri için tasarladık.

Her yerden erişin

Yolculuk yapıyorsanız, canlı spor yayınlarını veya Netflix, Amazon Prime Video, Hulu ve Disney+ gibi beğenilen yayın akışı hizmetlerini evinizdeymiş gibi izlemek için küresel Plus sunucu ağımızı kullanabilirsiniz. Ayrıca Plus tarifesiyle aynı anda 10 aygıt ile VPN bağlantısı kurabilirsiniz. Böylece ailenizdeki herkes en sevdiği videoları kendi aygıtında izleyebilir.

Yüksek hızlı yayın akışı izleme

Özel Plus VPN sunucularımız, 10 Gb/sn değerine çıkan bağlantı hızlarını destekler ve Plus tarifesi abonelerine ayrılmıştır. Bu sayede, kesintisiz yayın akışı izlemek için hızlı ve güvenilir bir bağlantı sağlanır.

Güvenli yayın akışı izlemek

Tüm Proton VPN bağlantıları, AES-256 veya ChaCha20 gibi gelişmiş şifreleme yöntemleri yanında OpenVPN, IKEv2 ve WireGuard gibi güvenli VPN iletişim kuralları ile korunmaktadır. Kişisel gizliliğin doğal sayıldığı bir ortam böyle olur.

Yavaşlatmayı önleyen yüksek hızlı bir VPN

VPN Accelerator

Hızlı VPN bağlantıları sunmanın önündeki en büyük engel, aygıtınız, VPN sunucusu ve web sitesini barındıran sunucu arasındaki coğrafi mesafedir. Bu durum, yurtdışındaysanız ve yerel bir TV dizisi izlemeye çalışıyorsanız uzun ara belleğe alma sürelerine neden olabilir. VPN Accelerator VPN bağlantı hızlarını %400 oranında artırarak bu sorunu çözer ve dünyanın diğer ucunda olsanız bile en sevdiğiniz yerel içeriği kesintisiz olarak izlemenizi sağlar.

WireGuard

WireGuard gelişmiş bir iletişim kuralıdır ve yüksek hızlı, kararlı bağlantılar sağlamak için son teknoloji ChaCha20 şifreleme algoritmasını kullanır Böylece, en sevdiğiniz filmleri herhangi bir ara belleğe alma sorunu olmadan kolayca HD olarak izleyebilirsiniz.

Yavaşlatma yok

Bir VPN olmadan, internet hizmeti sağlayıcınız çevrimiçi gezinmenizi görebilir ve siz film izlerken internet bağlantınızı kısabilir veya kasıtlı olarak yavaşlatabilir. Bunu, sizi tarifenizi yükseltmeye teşvik etmek veya bir rakibin yayın akış hizmetini kullanmaktan caydırmak için yapabilirler.

Proton VPN internet trafiğinizi ve DNS isteklerinizi şifreler. Böylece internet hizmeti sağlayıcınızın çevrimiçi etkinliğinizi izlemesini veya bağlantınızı yavaşlatmasını engeller. Proton VPN ile her zaman olabilecek en hızlı bağlantıyı kullanırsınız.

Filmleri hızlı bir VPN ile izleyin

 • Beğendiğiniz dizilere erişin
 • Yüksek hızlı sunucular
 • VPN Accelerator
 • Yavaşlatma yok
 • Küresel VPN ağı

Sıkça Sorulan Sorular

Bir VPN, bir siber güvenlik aracından başka bir şey değildir. Bir yayın akış platformundaki programları izlemek için bir VPN kullanmak, o yayın akış hizmetine ücretli bir aboneliğiniz olduğu sürece tamamen yasaldır. (Pluto TV gibi bazı yayın akışı platformları herhangi bir abonelik de istemez.)

Yayın akışı izlemek çok fazla veri kullanımına yol açabilir. Bu nedenle bazı internet hizmeti sağlayıcıları, Netflix izlediğinizi görürlerse bağlantınızı kasıtlı olarak yavaşlatır veya kısar. Proton VPN kullandığınızda internet hizmeti sağlayıcınız çevrimiçi etkinliğinizi göremez. Tek görebildiği, bir VPN hizmetine bağlı olduğunuzdur. Böylece bağlantınızın yavaşlatılmasını önlersiniz.

Proton VPN ayrıca internette başka bir yerdeymişsiniz gibi gezinmenizi sağlar. Belirli bir ülkedeki Plus sunucularımızdan birine bağlanarak yalnızca o ülkede yayınlanan TV dizilerine erişebilirsiniz.

En sevdiğiniz filmleri ve TV dizilerini Proton VPN ile üç kolay adımda izlemeye başlayabilirsiniz:

 • Proton VPN uygulamasını indirin ve bir Plus tarifesi hesabı açın
 • Bulunmak istediğiniz ülkedeki Plus sunucusuna bağlanın
 • Seçtiğiniz yayın akışı hizmetiyle (gerekirse) hesabınızla oturum açın ve en sevdiğiniz programları izlemeye başlayın.